Loading…

Mechanik do Przyczep Samochodowych

Naprawa Przyczep Samochodowych
Kontakt

Samodzielny montaż haka holowniczego! #101_Gadżetów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-9,S04E09,217406 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

source Jako jedyni posiadamy największy i najtańszy serwis przyczep i lawet do samochodów w Warszawie i województwie mazowieckim. Naprawa przyczep samochodowych, serwis przyczep samochodowych, Naprawa i wymiana ram w przyczepach rolniczych. Zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu serwisu przyczep samochodowych. Kompleksowa oferta obejmuje naprawy każdego rodzaju usterek. Naprawa Przyczep Samochodowych. Masz przyczepę, która w aktualnej chwili ma otwartą przestrzeń ładunkową. a potrzebujesz dobudować stelarz + zamontować dodatki? Nasza firma posiada mechanika mobilnego.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

37 thoughts on “Samodzielny montaż haka holowniczego! #101_Gadżetów

  1. Czy po dolezoniu haka który wraz z konstrukcja waży swoje nie zwiększy się obciążenie seryjnych tylnych sprężyn i amortyzatorów? Czy samochody z fabrycznym hakiem mają jakoś wzmacniane te elementy?

  2. Cześć Panowie jestem przed montażem haka, mam wiązkę dedykowaną pod swoje auto z kostką 13 pinową, wszystko proste w podłączeniu, mam tylko takie pytanie czy muszę obowiązkowo podłączyć stałe 12V i po ACC ? Dwa dodatkowe piny które mi nie są do niczego potrzebne, dlatego pytam bo nie wiem czy mi to przegląd przejdzie i mi wbiją tak podłączoną wiązkę w dowód rejestracyjny, reszta wszystko będzie podłączone. Dzięki za poradę pozdrawiam

  3. Ok, w tym konkretnym modelu wygląda to łatwo, ale szczerze wątpię że taki montaż zadziała w więcej niż kilku modelach. Montowałem już haki do 2 samochodów: Trafica i Ducato i w żadnym haka nie wsuwało się w podłużnicę, tylko przykręcało się od boków a cała belka składała się z więcej niż jednego elementu.
    No i pominięcie elektryki to już totalne dno. To wcale nie jest proste, można było to chociaż powierzchownie pokazać i powiedzieć o różnicach między wiązkami dedykowanymi i uniwersalnymi… Słabo.

  4. Takie proste to to nie jest. Ostatnio w TIGUAN 2018 r widziałem jak było miło 😱. Brak programu do adaptacji haka z komputerem. W serwisie VW też nie mieli. Dodatkowe utrudnienie to czujniki parkowania.
    Jak Cię lubię łysku Grześku to popraw ta prostotę na zaawansowany montaż i bez kłamstw że to bułka z masłem.

  5. Sam ostatnio montowałem hak w swoim aucie i najdłużej schodzi z elektryką, cała operacja zajęła mi z 8h🤪 następnie badanie techniczne potem wydział komunikacji i wieczorem już targałem przyczepkę z płytami gk😆

  6. Zacznijmy od tego że hak teraz powinien być zdejmowany ze względów bezpieczeństwa więc zamiast montować na stałe powinien być sam stelaż a reszta dokładana jak jest potrzebna chyba że nie ma możliwości demontażu haka bo jest na stałe przytwierdzony do konstrukcji

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!